Belaidė apšvietimo valdymo sistema

Tobula RF sistema yra išmanus namų apšvietimo sprendimas ir belaidžio LED valdiklio sistema, turinti rankinį RF nuotolinio valdymo pultą, sieninį valdiklį, 1-5 kanalų nuolatinės įtampos ar nuolatinės srovės imtuvą, RF reguliuojamos šviesos LED maitinimo šaltinį ir išmaniąją lemputę skirtą valdyti vienos spalvos, dviejų spalvų, RGB, RGBW, RGB + CCT LED apšvietimui norint sukurti pastovias spalvas arba dinaminius spalvų keitimo režimus.

RF sistema yra tobula belaidė namų automatizavimo sistema, leidžianti valdyti kelias zonas vienu nuotolinio valdymo pultu su neribotu imtuvų skaičiumi kiekvienoje zonoje ir leidžianti pasiekti tobulą sinchronizavimą. Kiekvieną imtuvą galima valdyti iki 10 pultelių. Valdymo nuotolis yra iki 30 m.

Imtuvus galima valdyti WiFi ryšiu „IOS“ arba „Android“ įrenginyje įdiegta programėle, o dėl naudojamo WiFi relės valdiklio galima užtikrinti ciklo atkūrimą, aplinkos atmintį ir ribotos trukmės veikimo funkciją, individualizuoti savo RGB keitimo režimų sąrašą išplėstiniam naudojimui panaudojant programėlę.